Newsletter


 

Program

Jacek Grudzień

Publicysta, od 1993 roku związany z Radiem Łódź, od 1998  z TVP Łódź.  Laureat wielu nagród za swoją pracę między innymi Press dla najlepszego dziennikarza w regionie łódzkim, ogólnopolskich konkursów imienia Orłowicza i Złote Formaty.

Na Przeglądach i Konkursach Twórczości Oddziałów Terenowych zdobył dwie nagrody - jedną za „Rozmowę Dnia” i jedną za cykl o wybitnych łodzianach ,,Łódzcy Europejczycy’’. Łódzki oddział SDP przyznał mu II Nagrodę w Konkursie na Najlepszego Dziennikarza Roku 2009. W 2011 wyróżniony przez organizacje pozarządowe „Punktem dla Łodzi”.

 Obecnie realizuje cykl programów "Kocham łódzkie" o regionalnych fascynacjach znanych osób. Wspólnie z Wojciechem Słodkowskim przygotowuje program, w którym testowani są lokalni politycy ,,Łódzkie Forum’’. Prowadzi „Rozmowy Dnia” i Debaty obywatelskie „Gorący temat”. Opowiada o kreatywnych Łodzianach w programie Łódź Kreatywna, stara się także przekonywać Łodzian do tego, że ulica Piotrkowska jest wyjątkową ulicą w programie Strefa Piotrkowska przygotowywanym wspólnie z Tomaszem Lasotą. Autor rozmów w Radiu Łódź i cyklicznego programu prezentującego osiągnięcia łódzkich organizacji pozarządowych – „My Decydujemy”. 

Program Kongresu (Piątek, III Sesja Plenarna 10:00-12:15 )
Współpraca Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Miasta Łodzi z NGO